Informace pro nevěsty


Milé nevěsty, vítám Vás na mých stránkách, kde se dozvíte veškeré informace ohledně Vašeho kouzelného svatebního dne . 

Mezi neméně důležité přípravy patří svatební make up a účes. Svatební make up by měl harmonizovat nejen k Vašemu účesu, ale i ke stylu svatby jakou jste si zvolily.


Svatební make up

Je to spojení denního, večerního a foto make upu. Nevěstin make up by měl být přirozený v jemných barvičkách, ale zároveň výraznější pro objektivy fotoaparátu, jelikož ten pohlcuje barvy.

Měla by jste se v něm cítit dobře a přirozeně, tak aby Vás Váš budoucí manžel u oltáře poznal  :-). Nevolíme příliš křiklavé barvy. Make up by měl vydržet do druhého dne.

Svatební účes

Svatební účes harmonizuje s make upem a celým stylem svatby. Účes dotváří ozdoby, které jsou taková třešnička na dortu. Je také důležité promyslet, jestli budeme mít závoj a kde bude umístěn, podle toho vytváříme účes.

Zkouška make upu a účesu

Zkoušku uskutečňujeme cca 3 - 4 týdny před svatebním dnem ( také záleží, o jaký svatební balíček máte zájem ). Zkouška probíhá u mě ve studiu.

S sebou si přineste foto kytice, pokud nemáte, tak nevadí :-), náušnice, ozdoby do vlasů, může být i závoj, foto make upu, foto účesu a také bílé tričko nebo bílou halenku s sebou. Den předem prosím umýt vlásky a nepoužívat žádná tužidla, gely apod.

Zkouška ZÁKLADNÍ " trvá cca 1,5  hodiny           ( záleží  na složitosti účesu. ) Vyzkoušíme účes, doladíme detaily. To samé platí u make upu. Můžete přijít i nalíčená, takhle nejlépe poznáme, jak jste zvyklá na používání make upu a líčidel. Nalíčíme jemně a potom rozhodneme, jestli budeme přidávat barviček, zvýrazňovat. Pokud se nelíčíte vůbec, bude pro Vás trošku překvapení výsledný efekt, ale slibuji, že za pár minutek se s líčením sžijete a nebude to pro Vás takový nezvyk. Fotíme před úpravou a po úpravě.

Kosmetika na líčení - kosmetiku na líčení používám Huda Beauty, Anastasia Beverly Hills, Too Faced, Lancome, Mary Kay, Nars, The Balm. 

Svatební den 

Ve svatební den přijíždím k nevěstě, ale pokud máte zájem, můžete přijet do studia.

Líčení a účes probíhá rychleji než na zkoušce, jelikož už víme co budeme tvořit :-). Pokud máte zájem, je možno nalíčit i svatebčany, prosím informujte mě předem, abychom mohly naplánovat čas příjezdu. Líčení svatebčanů s úpravou vlasů zvládneme do 45 minut. Pro Vás nevěsty si nechávám 1,5 hodinky.

Místo na přípravu je nejlépe u denního světla v blízkosti zásuvek a místa na odkládání.

Péče o pleť před svatbou

Mezi důležité faktory ovlivňující výdržnost a kvalitu make upu patří péče o pleť. Tak jako z mastných vlásků nevytvoříte účes, tak o pleti platí to samé.

Doporučuji pít dostatek vody pro hydrataci pleti, zařadit ranní a večerní rituály péče o pleť jako čištění a hydratace a můžete si dopřát 1x týdně masku, Vaše pleť Vám poděkuje, bude vyživená a zářivá a nevěsty, nezapomínejte i na dekolt! :-) Doporučuji používat i balzámy na rty proti vysychání rtů.

Družička - pravá ruka nevěsty

Je nedílnou součástí Vaší svatby, jednoduše Vaše pravá ruka :-) Prosím informujte ji, jestli by k sobě mohla vzít lak na přelakování vlásků během dne, ale i rtěnku v odstínu jaký jsem vybraly a nebo může být i lesk na rty. Rtěnka vydrží pár hodin, ale přes nálož pusinek a jídla ztrácí časem na své intenzitě.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte mne kontaktovat. Těším se na Vás.

Vytvořte si webové stránky zdarma!